Zakupy voucherów City Central

Zakupy voucherów City Central

Epidemia korona wirusa i lockdown zahamowały większość gałęzi krajowej gospodarki, szczególnie mocno dotykając sektor turystyki. Hotele, pensjonaty, hostele oraz pozostałe obiekty noclegowe zostały zmuszone do ograniczenia lub zamrożenia działalności, a miliony ludzi – do pozostania w domach. Wielu z nich odlicza tylko czas do zmniejszenia restrykcji i opuszczenia czterech ścian choćby na krótki spacer. Inni planują już wakacyjne wyjazdy, czekając na właściwą chwilę. To idealny moment na przekucie planów w czyn – zakup vouchera od firmy City Central.

Co dostaniemy, zamawiając voucher DUKES i City Central?

Wspomniany voucher to swego rodzaju bon inwestycyjny, gwarantujący klientowi korzyść z uzyskaniem nawet 20% rabatu na pobyt w naszych pokojach lub apartamentach. Wystarczy kupić bon podróżny na określoną kwotę (np. na 800 zł) i wykorzystać go w trakcie pobytu we Wrocławiu, kiedy już będzie można swobodnie się przemieszczać. Taki bon ma długi termin ważności – właściciel bez problemu użyje go zarówno w tym, jak i w następnym roku. Przy wykupieniu promocyjnego vouchera z 20% rabatem na noclegi będzie można spożytkować np. nie 800 a 1000 zł.

Voucher za opłaconą wcześniej rezerwację

Dla naszych klientów przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcyjną propozycję. Kierujemy ją do wszystkich, którym COVID-19 i nie tylko pokrzyżował plany urlopowe i zmusił do przełożenia wyjazdu na inny, jeszcze nieznany termin. Każdy, kto opłacił u nas rezerwację na nocleg i chciałaby ją anulować nie później niż 7 dni przed pobytem, nie musi się martwić, ponieważ otrzyma voucher o wysokości wpłaconej kwoty.

Zdobyty bon będzie można wykorzystać tak jak promocyjny, czyli w tym i w następnym roku kalendarzowym.

COVIDoodporny voucher jako inwestycja

Proponujemy chętnym niespotykane dotychczas stopy zwrotu, wahające się w granicach od 10% do nawet 20%. Wychodzimy naprzeciw marzeniom ludzi, którzy nie są jeszcze pewni rzeczywistości, którą zastaną po ustąpieniu wirusa. Zapewne wielu z nas będzie chciało wyjechać choć na jeden dzień, choć na weekend, ale zastanawia się, czy to rozsądny pomysł zwłaszcza w czasach, w których tysiącom przyjdzie oszczędzać. Jesteśmy pewni, że może to być dodatkowy argument przemawiający za zakupem naszego vouchera, ponieważ bon może stanowić oryginalną, ale pewną inwestycję i alternatywę dla lokowania funduszy np. w bitcoinach czy akcjach. Zapewniamy gwarancję odporności na każdego rodzaju ograniczenia będące konsekwencją koronawirusa.

Wymień BON TURYSTYCZNY z kończącą się datą ważności na VOUCHER

Jeśli nie zdążyłeś wykorzystać bonu, a jego ważność się kończy to nie trać czasu tylko wydłuż ją już dziś do końca 2023 r. wykupując nasz voucher za kwotę bonu w relacji 1 do 1. W tym celu wejdź na stronę: https://citycentral.pl/voucher

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i przekonania się, że to doskonały pomysł. W razie wątpliwości chętnie udzielimy informacji na wszelkie nurtujące pytania.