Usługi dodatkowe dla Gości apartamentu

Usługi dodatkowe dla Gości – jakie udogodnienia oferują aparthotele we Wrocławiu?

Standardowa usługa hotelowa obejmuje zazwyczaj komfortowo urządzony apartament oraz dostęp do prywatnej łazienki. Obiekty wypoczynkowe coraz chętniej decydują się jednak na wprowadzenie różnorodnych udogodnień, które za dodatkową opłatą mogą umilić pobyt Gościom. Jakie usługi proponują swoim Klientom aparthotele we Wrocławiu?

Menu w atrakcyjnej cenie

Jednym z najchętniej wybieranych świadczeń dodatkowych jest zamówienie śniadań, serwowanych każdego dnia pobytu. Obiekty wypoczynkowe często oferują także możliwość skorzystania z obniżki na całe restauracyjne menu. To doskonała opcja dla każdego, kto ceni dobrą organizację czasu, nie chce marnować go na poszukiwania przypadkowych miejsc w okolicy, a zaoszczędzone chwile woli przeznaczyć na celebrowanie posiłku z rodziną czy przyjaciółmi. Wybierając na miejsce swojego noclegu jeden z obiektów City Central Hostels & Apartments, Goście mogą wykupić na przykład śniadania w korzystnej cenie 20 lub 25 zł. Obiekt udostępnia także bon rabatowy w wysokości do 20% mniej na posiłki z karty. Osoby podróżujące większą grupą otrzymują opcję zarezerwowania pełnego wyżywienia, dzięki któremu planowanie wyjazdu okaże się znacznie łatwiejsze.

Udogodnienia w pokoju

Do podstawowego wyposażenia pokoi zaliczyć należy przestronne łóżko z wygodnym materacem, miejsce do przechowywania bagażu, bieliznę pościelową oraz ręczniki. Niekiedy zdarza się jednak, że odwiedzający zgłaszają zapotrzebowanie na dodatkowy komplet lub zestaw kosmetyków, których zapomnieli ze sobą zabrać. Zazwyczaj istnieje opcja zamówienia za drobną opłatą najważniejszych akcesoriów toaletowych. Obiekt City Central Hostels & Apartments przygotował korzystną ofertę na dodatkową pościel w cenie 20 zł, dodatkowy ręcznik w cenie 10 zł za sztukę czy zestaw kosmetyków za 5 zł. Sprzątanie apartamentu wynosi od 50 do 100 zł w zależności od jego wielkości.

Prywatny parking

Planując podróż do Wrocławia samochodem, koniecznie trzeba zastanowić się nad wyborem odpowiedniego parkingu. Miasto bywa zatłoczone nie tylko w godzinach szczytu, dlatego dobrym pomysłem będzie rezerwacja miejsca przy obiekcie, w którym planujemy się zatrzymać. Najczęściej nie wiąże się to z bardzo wysoką opłatą – na przykład miejsce w jednym z naszych dwóch bezpiecznych, monitorowanych garaży podziemnych kosztuje 50 lub 55 zł/dobę.

Chwile relaksu

Na koniec warto wspomnieć o usługach, dzięki którym Goście mogą poczuć prawdziwy luksus. Zalicza się do nich m.in. dostarczenie bezpośrednio do apartamentu wyjątkowych dań, kwiatów czy owoców. Wybierając na miejsce pobytu apartamenty we Wrocławiu obiekty City Central Hostels & Apartments, można zamówić kosz owoców i słodkości w cenie 70 zł, romantyczne świece oraz płatki róż za 50 zł czy bukiet świeżych kwiatów za 100 zł. Personel dostarcza ponadto różnorodne pozycje z menu alkoholi. Warto skorzystać z tych wyjątkowych udogodnień, by cieszyć się z chwil relaksu w komfortowym pokoju i apartamencie.